Стопкадър и видео Диема Спорт, vbox7.comСтоличният Септември е новият лидер

...

Септември поведе във Втора лига

Стопкадър и видео Диема Спорт, vbox7.com

Столичният Септември е новият водач във Втора лига. Това стана допустимо, откакто отборът на Славко Матич победи Етър с 3:1 в София. В 12-ата минута Даниел Младенов изведе гостите напред след тъкмо изпълнена дузпа, само че след това домакините заиграха по-добре и стигнаха до цялостен поврат.

В 24-тата минута Иван Арсов изравни с глава, а в 40-ата капитанът Асен Чандъров направи 2:1 още веднъж след удар с глава. Крайното 3:1 фиксира Марио Илиевски с попадение в 79-ата минута.

Спартак има две срещи по-малко от Септември и може да се изравни с него на върха, в случай че завоюва против Миньор вкъщи в понеделник. Столичани обаче са с по-добър баланс в директните дуели с варненци - победа с 4:2 и загуба с 1:2.

Класиране в топ 5: 1. Септември (Сф) - 62 точки, 2. Спартак - 59 и два мача по-малко, 3. Етър - 59 и мач по-малко, 4. Монтана - 55, 5. Хебър - 55 и два мача по-малко.
Източник: petel.bg