Столичният Левски и новакът във Втора лига Левски Лом, воден

...

Отборът на Кокала не се даде на Левски

Столичният Левски и новакът във Втора лига Левски Лом, воден от Емил Велев-Кокала, приключиха 1:1 в контролна среща на помощния терен на стадион "Георги Аспарухов ". Андон Гущеров изведе гостите напред (13), съотборникът му Николай Христов (44) си вкара автогол в опита си да избие мощен удар на Здравко Димитров. Очаквано мачът стартира с по-активна игра на домакините и още във 2-ата минута центриране на Галчев отдясно затрудни вратаря Вълков, който се оправи от втория си опит. Напористият Галчев внесе още веднъж напрежение в наказателното поле на гостите 4 минути по-късно, само че този път стражът на отбора от Лом беше надалеч по-стабилен. В 10-ата минута столичани насочиха и първия си прецизен удар. Центриране на Здравко Димитров отляво бе засечено от Мартин Петков, само че право в ръцете на Деян Вълков.