Старши треньорът на Славия Златомир Загорчич сподели първите си впечатления

...

Загорчич: Доволен съм от играта, но не успяхме да запазим резултата

Старши треньорът на Славия Златомир Загорчич показа първите си усещания след провалянето на отбора с 1:2 от Лудогорец в дуел от 20-ия кръг на efbet Лига.
 Лудогорец се измъкна от издънка против Славия в 93-ата минута Лудогорец се измъкна от издънка против Славия в 93-ата минута
" Лудогорец вкара един гол повече от нас. Доволен съм от играта, само че не успяхме да запазим резултата. Днес играхме с доста млади футболисти. Продължаваме напред и мислим за идващия мач. Всеки мач излизаме за победа, а идната среща е най-важната за нас.

Имаме 25 индивида, а във футбола постоянно има травми и картони. Искам футболистите, които излизат на терена да се показват по най-хубавия метод.

Ще се подготвим за здрав мач против Хебър и ще търсим успеха ", съобщи Загорчич.

Carlsberg " Домът на Феновете " е новата секция на Sportal.bg за игри. С регистрацията си Вие ще можете да персонализирате Вашето наличие и да участвате в нашите игри за страхотни награди.