Станислав Иванов изигра първия си мач като титуляр за Чикаго

...

Станислав Иванов с първи мач като титуляр в МЛС, Чикаго с нова издънка

Станислав Иванов изигра първия си мач като титуляр за Чикаго Файър в МЛС. Юношата на Левски започва от първата минута при нулевото тъждество вкъщи против Ню Йорк Сити.

Стаси бе употребен в срещата като втори централен нападател в скица 3-5-2. Той си партнираше с Чинонсо Офор в предни позиции.

Иванов остана на терена до 64-ата минута, когато бе сменен от Роман Берич. Десет минути по-късно Кийтън Паркс от състава на гостите бе изпъден с втори жълт картон, само че Чикаго по този начин и не съумя да стигне до успеха.

Това бе пети мач без победа на " огнените " в шампионата. Тимът заема едвам 12-о място в Източната конференция на МЛС с 14 точки.

Станислав Иванов мина в Чикаго Файър при започване на годината. Нападателят обаче получи травма, заради което се възвръща няколко месеца. Преди днешния мач той имаше едвам 16 минути като запаса при равенството 2:2 против Ди Си Юнайтед.
 Станислав Иванов: Левски е жив с помощта на почитателите