Ясни са първите съперници на Левски, ЦСКА и Ботев Пд за Купата на България
Станаха ясни противниците на софийските Левски и ЦСКА за 1/16 финалите за Купата на България. „ Сините “ ще гостуват на Спартак Варна, до момента в който „ алените “ ще играят против Локомотив Горна Оряховица.
Ботев Пловдив също научи своя противник през днешния ден. „ Канарчетата “ ще гостуват в Перник на локалния Миньор.
Утре и в петък ще се изиграят и останалите срещи от втория прелиминарен кръг на Купата на България:
05.09 - четвъртък
Суворово - ЦСКА 1948
Паризан Червен бряг - Хебър Пазарджик
Добруджа - Локомотив София
Загорец - Пирин Благоевград
Дреновец - Литекс
06.09 - петък
Севлиево – Нефтохимик Бургас
Балкан Ботевград - почива
Ботев Ихтиман – почива
Всички 1/16 финални двойки:
Миньор (Перник) - Ботев (Пловдив)
Суворово - ЦСКА 1948 против Дунав
Спартак (Плевен) против Септември (София)
Севлиево - Нефтохимик против Лудогорец
Партизани (Червен бряг) - Хебър против Арда
Балкан (Ботевград) - Локомотив (Пд)
Хитрино - Кариана (Ерден) против Царско село
Върбица (Бенковски) - Черноморец (Балчик) против Витоша (Бистрица)
Спартак (Варна) против Левски
Загорец (Нова Загора) - Пирин (Благоевград) против Славия
Добруджа (Добрич) - Локомотив (София) против Ботев (Враца)
Ботев (Гълъбово) против Етър
Локомотив (ГО) против ЦСКА-София
Поморие против Берое
Дреновец - Литекс против Монтана
Ботев Ихтиман - Черно море
Ботев Пловдив също научи своя противник през днешния ден. „ Канарчетата “ ще гостуват в Перник на локалния Миньор.
Утре и в петък ще се изиграят и останалите срещи от втория прелиминарен кръг на Купата на България:
05.09 - четвъртък
Суворово - ЦСКА 1948
Паризан Червен бряг - Хебър Пазарджик
Добруджа - Локомотив София
Загорец - Пирин Благоевград
Дреновец - Литекс
06.09 - петък
Севлиево – Нефтохимик Бургас
Балкан Ботевград - почива
Ботев Ихтиман – почива
Всички 1/16 финални двойки:
Миньор (Перник) - Ботев (Пловдив)
Суворово - ЦСКА 1948 против Дунав
Спартак (Плевен) против Септември (София)
Севлиево - Нефтохимик против Лудогорец
Партизани (Червен бряг) - Хебър против Арда
Балкан (Ботевград) - Локомотив (Пд)
Хитрино - Кариана (Ерден) против Царско село
Върбица (Бенковски) - Черноморец (Балчик) против Витоша (Бистрица)
Спартак (Варна) против Левски
Загорец (Нова Загора) - Пирин (Благоевград) против Славия
Добруджа (Добрич) - Локомотив (София) против Ботев (Враца)
Ботев (Гълъбово) против Етър
Локомотив (ГО) против ЦСКА-София
Поморие против Берое
Дреновец - Литекс против Монтана
Ботев Ихтиман - Черно море
Източник: gong.bg
КОМЕНТАРИ