Спартак Варна се наложи с 2:0 над косоварския Малишева в

...

Спартак Варна се справи с косовари в Турция

Спартак Варна се наложи с 2:0 над косоварския Малишева в четвъртата си контрола от зимната подготовка. Срещата се игра в Турция, където и двата тима са на подготовка.Лерой Микелс и Андриан Димитров донесоха триумфа на " соколите " с по гол във всяко едно от двете полувремена.

Варненци поведоха в резултата в 12-ата минута. Тогава Микелс стреля от границата на наказателното поле и с шут в долния десен ъгъл вкара за 1:0.

Четири минути след почивката Димитров вкара за 2:0. Нападателят получи в наказателното поле и със мощен удар удвои задатъка на своите.

СПАРТАК ВАРНА 2:0 МАЛИШЕВА
1:0 Микелс (12)
2:0 Димитров (49)

СПАРТАК ВАРНА:  31. Кристиано Фигейредо, 14. Ромеш Ивей, 17. Александър Белоусов, 20. Нейтън Олдър, 25. Пламен Димов, 66. Александър Цветков, 51. Иван Йорданов, 22. Роберто Хименес, 23. Жоао Марио, 47. Родни Антуи

Резерви:  21. Иван Дичевски, 1. Стефан Петков, 3. Бен Карамоко, 19. Никола Борисов, 11. Виктор Митев, 8. Ивайло Климентов, 30. Божидар Васев, 28. Андриан Димитров, 27. Денис Баланюк, 77. Румен Руменов