Спартак (Плевен) обърна Дунав в контрола През първото полувреме гостите

...

Спартак и Янтра не успяха да се победят в контрола

Спартак (Плевен) обърна Дунав в контрола Спартак (Плевен) обърна Дунав в контрола
През първото полувреме гостите от Янтра имаха превез и съумяха да поведат с два гола разлика. Първо в 19-ата минута измежду блъсканица в наказателното поле на Спартак Добромир Бонев съумя да се възползва и откри резултата - 0:1. 16 минути по-късно пък Емил Колев засече центриране с глава и направи резултата 0:2.

През второто полувреме обаче домакините излязоха по-амбицирани и владееха повече самодейността в срещата. Така се стигна до 64-ата минута, когато Алекс Георгиев центрира и Стефан Христов съумя да върне едно попадение за своя отбор. В 78-ата минута бразилският ляв бек на плевенчани Бруно Франко направи прекрасен пробив отляво, надбяга съперниците си и с мощен шут изравни - 2:2.

Интересна обстановка се разви в 22-ата минута, когато Преслав Антонов влезе в пререкания с футболист на гостите. Това принуди основният арбитър да покаже червен картон и на двамата футболисти, а на тяхно място влязаха двама нови.