Славия загуби с 2:3 срещу Университатя Крайова в последния си

...

Славия загуби от румънци последната си контрола в Банско

Славия загуби с 2:3 против Университатя Крайова в последния си другарски мач от лагера в Банско.

В 13-ата минута Владимир Николов беше фаулиран в наказателното поле и осъществя отсъдената дузпа, давайки задатък в интерес на " белите ".

Отборът от Крайова, който приключи на четвърто място в крайното класиране през предишния сезон, направи цялостен поврат след попадения на Елвир Колич в 43-ата и на Мариан Данчу в 52-ата минута на дуела.

Влезлият през второто полувреме Емил Стоев изравни след центриране на Денислав Александров в 64-ата минута.

Десет минути преди края на срещата румънците доближиха до надвит гол след прецизен удар на Атанас Трика.

Столичани имат две победи, тъждество и проваляне в контролните си мачове по време на лятната подготовка в Банско. На 8 юли Славия ще показа състава си за новия сезон с контролна среща с втория тим на ФК ЦСКА 1948 на стадион " Александър Шаламанов ". По-късно през днешния ден воденият от Хосе Мария Бакеро отбор се завръща в София.