Славия загуби с 1:2 от руския ЦСКА Москва 2 в

...

Славия падна от дубъла на ЦСКА

Славия загуби с 1:2 от съветския ЦСКА Москва 2 в надзорен мач, игран в турския курорт Анталия. Голът за " белите " осъществя Ивайло Димитров в 62-ата минута. Основният голмайстор на столичани през сегашния сезон изравни резултата при 1:1 в средата на втората част. За първи път титуляр в състава, воден от треньора Златомир Загорчич, беше бразилският халф Паулито Соуза, който е на проби. Треньорското управление тества общо 17 футболисти в другарската среща с съветския тим. Следващата инспекция на Славия е на 1 февруари (четвъртък) с Тобол Костанай. СЛАВИЯ: Емануеле Джерия, Емил Мартинов, Андреа Христов, Стефан Велков, Димитър Буров, Тони Иванов, Владислав Узунов, Чигози Мба, Паулито Соуза, Ивайло Димитров, Наско Милев (като запаси влязоха Георги Петков, Александър Александров, Костадин Велков, Филип Ангелов, Славчо Шоколаров, Пламен Петров).