Славия загуби с 0:8 при гостуването си на Панатинайкос в

...

Неочаквано тежко поражение за Славия в Атина

Славия загуби с 0:8 при гостуването си на Панатинайкос в първи мач от първия кръг на младежката Шампионска лига.

Срещата на стадион “Апостолос Николаидис ” започва кошмарно за “белите ”, които позволиха гол на Абделрахман Зеени още във втората минута. Френският нападател направи резултата 2:0 след тъкмо половин час игра, а Леандро Фроку на два пъти осъществя в последните секунди на първата част на срещата.

Силната игра на домакините продължи и през втората част, когато Зеени още веднъж беше прецизен в 49-ата, 58-ата и 69-ата минута. Във втората минута на спомагателното време на дуела Атанасиос Нампицас оформи крайното 8:0 в порза на ПАО.

Най-доброто състояние за гол за “белите ” беше в 27-ата минута, когато Наско Кехайов удари греда след осъществяване на свободен удар.

Срещата-реванш сред двата тима е на 5 октомври на стадион “Александър Шаламанов ”, а тогава славистите ще имат късмет още веднъж да потвърдят, че са най-силният тим при юношите в България.

състав на Славия: Илиан Илиев, Марсел Йорданов, Кристиян Атанасов, Давиде Георгиев, Петър Долапчиев, Валентин Петров, Кристиян Стоянов, Чунг Нгуен-до, Наско Кехайов, Борис Димитров, Самуил Стойнев (като запаси влязоха Мартин Сораков, Роберто Райчев, Стефан Трайков, Румен Рангелов, Виктор Найденов)
Източник: novinata.bg