Славия победи с 3:1 Монтана в контрола, играна в Банско.

...

Славия на Бакеро победи Монтана в контрола

Славия победи с 3:1 Монтана в контрола, играна в Банско. Срещата бе всекидневен дебют на Хосе Мария Бакеро отпред на столичани.

Капитанът на „ белите “ Галин Иванов откри в 14-ата минута. До почивката не се случи съвсем нищо забавно пред двете порти, като преобладаваше борбата по терена.

През второто полувреме срещата вървеше равностойно, като в 79-ата минута " сините " доближиха до равнене – при едно центриране отляво, ориентирано към Ивелин Георгиев и Владислав Цеков, топката се спря при краката на Николай Кръстев, който се засуети. Най-бързо реагира Петър Атанасов, който от близко направи 1:1.

След единствено три минути Емил Стоев откри мрежата с прецизен изстрел от бялата точка. В края 17-годишното крило Роберто Райчев оформи крайното 3:1 с хубав гол.