Славия и Хебър (Пазарджик) завършиха наравно 1:1 в приятелски мач,

...

Владимр Манчев започна престоя си в Хебър с равенство срещу Славия

Славия и Хебър (Пазарджик) приключиха наедно 1:1 в другарски мач, който се проведе на стадион " Александър Шаламанов ". Срещата бе дебют за новия старши треньор на гостите Владимир Манчев.

В шестата минута Кристиан Добрев посредством независим рейд преодоля отбраната на домакините и стреля рисково, само че топката мина над вратата. Хебър откри резултата пет минути по-късно, когато Арсенио Валпорт се измъкна от опеката на отбраната, остана очи в очи с Георги Петков и с акуратен изстрел удар отбеляза.
 Снимка 588712
Източник:

Славия изравни в 41-ата минута, когато Христо Попадийн центрира отдясно и Ахмед Ахмедов нанесе тежък, с цел да свари неподготвен стража на Хебър (Пазарджик) Н`Диае.

Новото попълнение на тима полузащитник Хебър Алехандро Серано направи всекидневен дебют за пазарджиклии в 72-ата минута на мача, появявайки се на мястото на Венсан Марсел.