Шефилд Юнайтед и Манчестър Сити играят при 0:0 в мач

...

НА ЖИВО: Шефилд Юнайтед - Манчестър Сити 0:0, отменен гол на гражданите

Шефилд Юнайтед и Манчестър Сити играят при 0:0 в мач от 3-ия кръг на Висшата лига. Двубоят се предава директно по DIEMA SPORT 2.

Първият удар към една от двете порти нанесе Ерлинг Халанд, само че норвежецът не затрудни Уесли Фодерингам. Малко по-късно Нейтън Аке опита удар след центриране от корнер, който беше блокиран от бранител на " остриетата ".

В 20-ата минута гол на Манчестър Сити беше анулиран. Джак Грийлиш центрира меко в наказателното поле от свободен удар, а Родри продължи топката към вратарското поле. Там Фодерингам потегли да излиза, само че се подхлъзна и разреши на Нейтън Аке да прати топката в мрежата. Попадението обаче беше анулирано за засада на испанския халф.

В 27-ата минута Халанд събра двама бранители към себе си и откри Хулиан Алварес. Аржентинецът опита удар от няколко метра, който не откри очертанията на вратата.

Шефилд Юнайтед - Манчестър Сити 0:0

Шефилд Юн: 18. Уесли Фодерингам, 15. Анел Ахмедходжич, 12. Джон Игън, 19. Джак Робинсън, 2. Джордж Балдок, 23. Бен Озбърн, 16. Оливър Норууд, 21. Вини Соуза, 8. Густаво Хамер, 11. Бени Траоре, 32. Уилям Осула

Мениджър: Пол Хегинботън

Ман Сити: 31. Едерсон, 2. Кайл Уокър, 6. Нейтън Аке, 3. Рубен Диаш, 24. Йошко Гвардиол, 16. Родри, 8. Матео Ковачич, 20. Бернардо Силва, 10. Джак Грийлиш, 19. Хулиан Алварес, 9. Ерлинг Халанд

Мениджър:  Хуанма Лило