Шампионът в Източната конференция на НБА за изминалия сезон Маями

...

Джими Бътлър с трипъл-дабъл за Хийт

Шампионът в Източната конференция на НБА за миналия сезон Маями Хийт реализира четвърта поредна победа след 101:94 при гостуването си на Хюстън Рокетс.

" Горещите " изоставаха в резултата до почивката, само че завоюваха третата четвърт с 28:10, което им разреши да извърнат хода на мача и да се поздравят с четвърта поредна победа.

Най-резултатен за Маями бе Джими Бътлър с 27 точки, като крилото добави и 10 битки и 10 асистенции, записвайки шестия си " трипъл-дабъл " с екипа на " горещите ". Макс Стръс прибави още 21 точки за Маями, а с 16 финишира Кендрик Нън.

Triple-double for in the 's 4th-straight win!