Севиля прибави нови ценни точки към актива си след успех

...

Севиля превзе Билбао в добавеното време

Севиля прибави нови скъпи точки към актива си след триумф в гостуването си на отбора на Атлетик Билбао в среща от 31-ия кръг на испанската Ла Лига. Единственото попадение в мача падна след тъкмо осъществена дузпа от Лукас Окампос (90` + 2`).

Виляреал победи гостуващия Еспаньол с 4:2. Хавиер Пуадо откри резултата за гостите в края на първото полувреме, а Етиен Капуе в 53-ата и Даниел Парехо в 63-ата направиха поврат за " жълтите ".

Парехо извърши дузпа за домакините, пропусна, само че при добавката не сгреши за 2:1. Хоселу изравни за Еспаньол в 73-ата, само че Виляреал стигна до триумфа с голове на Николас Джаксън в 80-ата и Етиен Капуе в третата минута на добавеното време на дуела.

Гостите останаха с 10 души в последните секунди, откакто Експосито получи червен картон.

Валенсия реализира триумф над Валядолид с 2:1 и направи значима крачка към опазване на мястото си в елита.

Кайл Ларин даде преднина на гостите в 6-ата минута, само че домакините стигнаха цялостен поврат през вторите 45 минути с голове на Муктар Диакаби в 60-ата и на Хави Гуера в 93-ата минута.
Източник: lupa.bg