Състезатели от СК „Спартак- Враца’’ при ОД на МВР -

...

Врачански полицаи взеха сребро и бронз от републиканско първенство по бокс

Състезатели от Семеен кодекс „ Спартак- Враца’’ при ОД на Министерство на вътрешните работи - Враца взеха присъединяване в Републиканско състезание по бокс за чиновници на Министерство на вътрешните работи. Първенството проведено от Спортна Асоциация - Министерство на вътрешните работи се организира от 28 ноември до 30 ноември в състезателен център „ Пулев “ в столицата. Врачанския клуб взе участие с трима боксьори, като двама от тях стигнаха до призовата троика.
На полуфинала в категорията с най-вече участници - до 91 кг., Владислав Нинов се бори с Ангел Сотиров от бранш „ Охрана “ Бургас и се класира на трето място. В категория до 71 кг. Кирил Тошев стигна до край, където загуби по точки срещата и стана втори.
В шампионата взеха присъединяване тридесет състезатели, а медалите и грамотите бяха връчени от братятата Курат и Тервел Пулеви.
Източник: bulnews.bg