Със загуба от 4:1 завършиконтролата за футболистите на Септември (Симитли)

...

Септември загуби контролната среща с Беласица

Със загуба от 4:1 завършиконтролата за футболистите на Септември (Симитли) срещуБеласица (Струмица).Контролнатафутболна среща,бе играна на теренвСтрумица, Северна Македония.

Първото полувреме на играта мина с цялостен териториален превес от тима на ФК „ Септември “ (Симитли), с 2 изпуснати състояние още в самото начало на футболната среща. В идващите минути мача бе равносилен, с игра водена в центъра на терена. В първите 45 минути тима започва съсследния състав:Марковски, Великов, Сандев,Митев, Михайлов, Попев,Хаджиниколов, Благов, Траянов,Спасови Златинов.

През второто полувреме вратата на септемврийци бе поета от Топалов,направени бяха и няколко смени. В игра влезнахаТопузов, Иванов, Николов, Камишев, Малиновски, Чавдаров, Весков иЛулейски.

Гол занаятчия за Септември в контролната среща е Иванов, който в 61-та минута означи гол

Източник: struma.com