С два гола в първия четвърт час на мача на

...

`Айнтрахт е на полуфинал за купата на Германия

С два гола в първия четвърт час на мача на Рандал Коло Муани Айнтрахт (Франкфурт) победи с 2:0 Унион (Берлин) и се класира за полуфиналите в шампионата за Купата на Германия по футбол. В 11-ата минута Марио Гьотце откри с прелестен пас с пета от въздуха Коло Муани и за французина не бе проблем да преодолее Ленарт Грил за 1:0. Само 120 секунди по-късно Гьотце още веднъж взаимодейства с младата звезда на френския футбол и той с прехвърлящ удар изненада Грил за повторно. В 20-ата минута Рафаел Боре също се разписа за спечелилия в Лига Европа, само че попадението му бе анулирано поради засада.

През второто полувреме функциите на терена се размениха и играта се придвижи напълно пред вратата на Айнтрахт, само че немският национал Кевин Трап се отличи с няколко брилянтни намеси, с които резервира резултата и изцяло отчая нападателите на Унион.
Източник: front.bg