Рома пропусна чудесна възможност да спечели важни три точки при

...

Рома явно се нуждае от Конте, пропиля лековато поредни точки през сезона

Рома пропусна чудесна опция да завоюва значими три точки при визитата си на Дженоа, в срещата сред двата отбора от 35-ия кръг на Серия " А ".

Римляните водеха с 1:0 на домакините си 8 минути преди края на мача, само че позволиха равнене, а можеха и да изгубят срещата, откакто противникът не съумя да осъществя дузпа, отсъдена в петата минута на даденото продължение.

Оспорвана първа част приключи без попадения, като възможностите за осъществяване на такова бяха равностойни и за двете единайсеторки.
 Снимка 421704
Източник:

С пропуски за столичани се регистрира Джеко, като полувремето финишира с пропиляна опция и в пасива на Пелегрини.
 Снимка 421700
Източник:

Осем минути преди края на мача Ел Шаарави даде привидно определяща преднина за гостите, пращайки топката в мрежата.
 Снимка 421705
Източник:

И когато почитателите на римляните чакаха съставът им да вземе трите значими точки в битката за класиране в Топ 4, Ромеро вкара за 1:1, минута след началото на продължението на дуела.
 Снимка 421703
Източник:

Драмата стана цялостна, когато в 95-ата минута Дженоа получи правото да извърши единадесетметров углавен удар. Санабрия застана зад топката, само че за жал на преобладаващата част от последователите на трибуните не съумя да се разпише.

Така равенството се резервира, а с това и напрежението и интригата за това кои ще бъдат отборите, които ще играят в европейските клубни шампионати през идващия сезон.