Реал Мадрид записа четвърта поредна победа в Ла Лига –

...

Реал Мадрид победи Севиля с два късни гола

Реал Мадрид записа четвърта поредна победа в Ла Лига – 3:1 над Севиля. Тимът на Карло Анчелоти обаче се нуждаеше от два късни гола за триумфа. Успехът е десети в 11 кръга от началото на сезона.

Лука Модрич откри за първенците още в петата минута. Севиля изравни при започване на втората част посредством Ерик Ламела. После обаче пристигнаха два бързи гола в 79-ата и 81-ата минута. Разписаха се Лукас Васкес и Федерико Валверде. Атаката за втория гол стартира от резервата Марко Асенсио. Той се беше появил в игра секунди по-рано като част от тройна промяна на Анчелоти.

Реал Мадрид е водач в Ла Лига с 31 точки – шест повече от Барселона. Каталунците обаче са с мач по-малко – домакинство на шестия Атлетик Билбао. Севиля е 14-и в класирането, единствено на две точки над зоната на изпадащите..

Преди мача на „ Сантяго Бернабеу “ . Французинът пропусна мача поради мускулна контузия.

Източник: flashnews.bg