Реал (Мадрид) постигна успех с 1:0 над Унион (Берлин) в

...

Джуд Белингам донесе победата за Реал срещу Унион

Efbet2023 Horizontal
Реал (Мадрид) реализира триумф с 1:0 над Унион (Берлин) в първия си мач от група „ С “ на Шампионската лига. Играчите на Карло Анчелоти преобладаваха в мача против дебютанта в шампионата, само че до последно не успяваха да стигнат до гол. В добавеното време обаче новото попълнение Джуд Белингам означи следващото си основно попадение от началото на сезона. Английският полузащитник към този момент има 6 гола в 6 мача през този сезон, откакто се разписа 5 пъти в испанската Ла Лига досега.

През първото полувреме Реал доминираше на терена. Малко след почивката вратарят на германците Фредерик Рьонов отрази удар на Родриго, а бразилският нападател получи още една опция по-късно, само че прати топката в гредата.

" Лос бланкос " продължи да притиска противника. В 63-ата минута Хоселу насочи нов изстрел, Рьонов се намеси, а топката се отклони в гредата. Вратарят на гостите се оправи и с удар на Лука Модрич малко по-късно. В 94-ата минута " белият балет “ въпреки всичко стигна до гол. Федерико Валверде стреля отвън наказателното поле, а след безредие топката стигна до Джуд Белингам, който бе прецизен от близко. Така в дебютното си присъединяване в Шампионската лига, Унион Берлин не съумя да избави точката против мадридчани на „ Сантиаго Бернабеу “.

В различен мач от груповата фаза на шампионата Галатасарай и Копенхаген приключиха 2:2 в Истанбул. Двубоят бе управителен от напълно българска съдийска бригада, отпред с Георги Кабаков. Гостите поведоха с 2:0 посредством Мохамед Елиунуси и Диого Гонсалвеш. В 73-ата минута Кабаков остави гостите с 10 души на терена след втори жълт картон за Елиас Йелерт. Турският гранд натисна и стигна до точката след попадения на Саша Бои и Тете.