ПСВ Айндховен и Тотнъм завършиха наравно 2:2 в двубой от

...

10 от "Тотнъм" не издържаха и стигнаха само до точка в Холандия

ПСВ Айндховен и " Тотнъм " приключиха наедно 2:2 в дуел от третия кръг на груповата фаза в Шампионската лига. Със зрелищното реми на " Филипс Арена " двата отбора обаче по-скоро помогнаха на водачите в тази втора група - " Интер " и " Барселона ".

Холандците откриха резултата в 29-ата минута, когато Давинсон Санчес сбърка, Ирвинг Лосано се измъкна и стреля, а топката рикошира от Тоби Алдервейрелд, след което влетя в мрежата.

Гостите изравниха в 39-ата минута посредством Лукас Моура.
Снимка: Getty Images
" Тотнъм " реализира цялостен поврат в 54-ата минута. Хари Кейн се възползва от брилянтно центриране на завърналия след травма Кристиян Ериксен и с глава преодоля Йероен Зут.

Тимът на Маурисио Почетино продължи да господства, само че в 79-ата минута остана с 10 души. Вратарят Юго Лорис фаулира откъсналия се Ирвинг Лосано и получи пряк червен картон.

Домакините притиснаха противника и стигнаха до 2:2 три минути преди края, когато Люк Де Йонг матира резервата Мишел Ворм.
В другия ранен мач " Брюж " и " Монако " приключиха наедно 1:1. Французите поведоха в 31-ата минута с гол на Сила, а белгийците отвърнаха на удара 8 минути по-късно посредством Уесли.

Така назначеният неотдавна ментор на " Монако " Тиери Анри дебютира в Шампионската лига с точка.

Източник: btvnovinite.bg