ПСЖ се спаси от домакинска загуба от Рен, след като

...

ПСЖ се спаси от загуба с късна дузпа

ПСЖ се избави от домакинска загуба от Рен, откакто вкара гол от дузпа в 96-ата минута. Така столичани измъкнаха 1:1 от мача на „ Парк де Пренс “.

стартира като титуляр, само че не направи добър мач и беше заменен в 65-ата минута.
Гостите поведоха в резултата с попадение на Амин Гуири в 33-ата минута. Той направи превъзходен пробив и преодоля с лекост Джанлуиджи Донарума за 0:1. Само 3 минути по-късно Гуири имаше късмет да повиши на 0:2, само че би в навън.
ПСЖ не играеше добре и доста рядко стигаше до положения за равнене на резултата. В 85-ата минута Гонзало Рамош падна в наказателното поле и изиска дузпа, само че реферът не даде такава. ВАР удостовери, че той е бил прав.Домакините желаеха дузпа още веднъж в 94-ата минута, когато отново Рамош падна в наказателното поле. И тогава нямаше сигнал на съдията, само че ВАР обаче сподели, че има углавен удар. Реферът уточни бялата точка и Рамош стреля в левия ъгъл за 1:1.

ПСЖ събра 54 точки и има задатък от. Трети на още две точки обратно е Монако.
Източник: flashnews.bg