Прокоба сякаш тегне над националните вратари на България, след като

...

Много Лоши Новини За Ники Михайлов! Линейки Фучат, Лекарите С Тежка Диагноза! Шок Във Футбола, Българският Вратар Е

Прокоба като че ли тегне над националните вратари на България, откакто от близо година по терените не може да се върне Владо Стоянов от " Лудогорец ". Титулярният пазач на националния се контузи тежко на подготовка с тима преди Световната подготовка с Холандия през март предходната година, а от този момент претърпя няколко интервенции и е чул най-малко една сбъркана диагноза.

Сега и Михайлов може да е вън от игра наложително най-малко за няколко месеца.

В същия мач драмата с българските вратари имаше и още едно лице. В секундите към травмата на единия, в игра се появи другият, написа Дир.бг.

На вратата на гостите от " Неа Саламина " застана Марио Кирев, откакто титулярят Роберт Веселовски бе изпъден в добавеното време на първото полувреме. Бившият вратар на " Славия " позволи два гола след почивката за крайното 5:1 в интерес на " Омония ".
Tags: ОЩЕ КЛЮКИИЗВЕСТНИ ЛИЧНОСТИИНТРИГИ
Източник: bradva.bg