Победа след обрат остави Лудогорец на върха в Първа лига

...

Лудогорец продължи победната серия след обрат в Разград

Победа след поврат остави Лудогорец на върха в Първа лига и даже го откъсна на 4 точки пред втория ЦСКА, който е с мач по-малко. Шампионите одобриха на своя стадион Берое (Стара Загора) в среща от 29-ия кръг и я завоюваха с 2:1.

Кирил Десподов означи в 22-ата минута, само че попадението беше анулирано за засада. В края на полувремето гостите откриха посредством Ромарио. Секунди по-късно, към този момент в добавеното време, Русо изравни, откакто засече с глава центриране на Десподов от фаул.

В 73-ата минута разградският отбор стигна до цялостен поврат, като още веднъж Десподов асистира. Този път създател на попадението бе Спас Делев.

Снимка: ПФК Лудогорец

Старши треньорът на първенците Ивайло Петев продължи победната си серия отпред на отбора, като има 9 триумфа от 9 мача. С трите точки „ орлите “ събраха 71. ЦСКА може да ги приближи още веднъж на 1, в случай че в четвъртък победи Хебър в Паза

Източник: safenews.bg