Пари Сен Жермен размаза Истанбул Башакшехир с 5:1 в доиграването

...

ПСЖ не прояви никакво съчувствие към Истанбул Башакшехир в доиграването

Пари Сен Жермен размаза Истанбул Башакшехир с 5:1 в доиграването на скандално прекратения мач сред двата отбора от Шампионската лига. Срещата тази към този момент продължи от 14-ата минута, откакто по това време във вторник се стигна до разправиите поради обвиняванията в расизъм, които Пиер Уебо насочи към четвъртия рефер. С този триумф френският отбор приключва преди всичко в Група „ Н “, изпреварвайки Република България (Лайпциг), който финишира втори. Манчестър Юнайтед отива в Лига Европа като трети, а турците остават последни.

Неймар наниза хеттрик за парижани в 21-вата, 38-ата и 50-ата минути, а Килиан Мбапе добави два гола в 42-ата от дузпа и в 62-ата. Ветеранът Мехмет Топал осъществя единственото попадение за „ оранжевите “ в 57-ата.

ОЧАКВАЙТЕ ПОДРОБНОСТИ

Шампионска Лига 6 кръг, сряда 9 декември  Пари Сен Жермен 5:1краен резулат  Истанбул Башакшехир