Отборите на Уест Хем и Ливърпул играят при резултат 1:0

...

НА ЖИВО: Уест Хем - Ливърпул 1:0, Пакета откри за чуковете

Отборите на Уест Хем и Ливърпул играят при резултат 1:0 в конфликт от 33-ия кръг на Висшата лига.   мач 33-ия кръг на Висшата лига. Срещата в Лондон е с начален час 21:45 и може да я наблюдавате в директно предаване по DIEMA SPORT 3. В Gong.bg също ще проследим всичко най-интересно от мача онлайн.

Още в 5-ата минута защитата на Ливърпул в лицето на Върджил ван Дайк сгреши съществено, само че за благополучие на нидерландеца домакините не се възползваха. В опит да изнесе топката, Ван Дайк я подари на Боуен, който мигновено центрира към Михаил Антонио в наказателното поле, само че пасът му не бе прецизен и коженото кълбо излезе в навън.

Ливърпул отговори с прекрасен пробив на Мохамед Салах и последвал удар от негова страна. Топката бе блокирана, само че по-късно попадна в Коди Гакпо, който стреля мощно, само че след рикошет гостите стигнаха до първия си ъглов удар.

Резултатът в мача бе открит в 12-ата минута след брилянтен гол на Пакета. Бразилецът мина като на церемониал сред няколко бранители на Ливърпул отляво, комбинира с Антонио, който направи двойно подаване с него, а незабавно по-късно Пакета реши да стреля от отдалеченост, което изненада неподготвения Алисон на вратата на „ алените ”.

LIVE • УЕСТ ХЕМ – ЛИВЪРПУЛ 1:0

1:0 Пакета 12'