Отборите на ЦСКА (Москва) и Урал не успяха да излъчат

...

Урал с Хичо изпусна победата срещу ЦСКА в добавеното време

Отборите на ЦСКА (Москва) и Урал не съумяха да излъчат победител в срещата между тях от 20-ия кръг на съветската Премиер лига. Мачът приключи при резултат 1:1, го гостите повече могат да съжаляват, че изпуснаха успеха. Като титуляр за Урал стартира българинът Николай Димитров, само че бе сменен в 73-ата минута.

Урал пръв взе преднина в дуела в 73-ата минута, когато Ерик Бикфалви получи пас в наказателното поле и със страховит удар от воле порази вратата за 0:1.

В първата минута на добавеното време обаче ЦСКА се добра до равенството. Кристиян Бистрович центрира за Марио Фернандес в наказателното поле, той овладя на гърди и със супер шут от воле вкара за 1:1.

Така двата отбора поделиха по точка, като ЦСКА заема 3-ото място в класирането с 35 точки. Урал пък се намира на 6-ата позиция с 25 точки.