Отборите на Славия и Ботев Враца се изправят един срещу

...

НА ЖИВО: Славия - Ботев Враца, съставите

Отборите на Славия и Ботев Враца се изправят един против различен в дуел от седмия кръг на efbet Лига. Срещата на стадион „ Александър Шаламанов “ започва в 18:15 часа и ще може да я наблюдавате в директно предаване по DIEMA SPORT , както и онлайн на платформата. На уеб страницата ще проследим конфликта минута по минута.

За „ белите “ това ще първи мач вкъщи през сегашния сезон. В четирите изиграни дуела досега тимът гостуваше. Само Левски има по-малко изиграни срещи от ночолжтж само че сезона. Домакинствата на Славия против „ сините “ и Лудогорец бяха отсрочени поради европейските клубни шампионати.

Двата тима записаха победи в последния кръг. Столичани се постановиха над Хебър с 3:0, а врачани завоюваха с 1:0 против Спартак Варна. Славия записа единствено една загуба досега - при визитата си на Черно море. Представянето на Ботев Враца у много по-колебливо - две победи, едно тъждество и три загуби.

Най-голямата опасност за вратата на Славия ще бъде колумбиецът Браян Переа. Лидерът на врачани вкара 5 гола в първите шест мача, записа и 2 асистенции. Добрата вест за отбора на Росен Кирилов е завръщането на Чавдар Ивайлов, който пропусна последния турнирен мач поради травма.