Отборите на Манчестръ Юнайтед и Барселона играят при резултат 0:1 в

...

НА ЖИВО: Манчестър Юнайтед – Барселона 0:1, гостите откриха от дузпа

Отборите на Манчестръ Юнайтед и Барселона играят при резултат 0:1  в мач реванш от плейофите на Лига Европа. Левандовск иоткри за гостите от дузпа в 18-ата минута.

Сблъсъкът на „ Олд Трафорд ” започва в 22:00 часа, а в Gong.bg имате опция да го наблюдавате онлайн.

Първият мач на „ Камп Ноу ” приключи без победител – 2:2.

Двубоят на „ Олд Трафорд ” стартира с напън за домакините, които още в 3-ата минута имаха отлична опция да поведат в резултата. Бруно Фернандеш се оказа на стрелкова позиция в наказателното поле и насочи прекрасен удар, само че Тер Стеген бе на мястото си и избави.

LIVE | МАНЧЕСТЪР ЮН – БАРСЕЛОНА 0:1

0:1 Левандовски 18'

Манчестър Юнайтед: Де Хеа, Уан-Бисака, Варан, Мартинес, Шоу, Каземиро, Фред, Фернандеш, Вегхорст, Санчо, Рашфорд

Старши треньор: Ерик загар Хаг

Барселона: Тер Стеген, Араухо, Кунде, Кристенсен, Балде, Бускетс, Кесие, Де Йонг, Роберто, Рафиня, Левандовски

Старши треньор: Шави Ернандес