Отборите на Левски и Верея излизат един срещу други на

...

11-те на Левски и Верея, Митрев се завръща и португалец с дебют за сините

Отборите на Левски и Верея излизат един против други на стадион " Георги Аспарухов " в мач от 13-ия кръг на Първа лига. Домакините, които отстъпиха водачеството в състезание след провалянето с 1:2 от Лудогорец, направиха жест към правилните си почитатели, като пуснаха алегорична цена от един лев на билетите. Именно заради това много фенове дойдоха на " Герена ".

Треньорът Славиша Стояновим направи две промени в състава от срещата на " Лудогорец Арена ". Капитанът Божидар Митрев се завръща на вратата, като сменя извънредно неубедителния Мартин Полачек, а Нуно Рейш дебютира от първата минута за сметка на Антони Белмонт. Родният вратар не е играл от реванша с Вадуц, когато изиска промяна на почивката, като записва своя мач №97 за " сините " във всички шампионати.

Отбраната пред него е Милош Цветкович, Давид Яблонски, Холмар Ейолфсон, Иван Горанов, Рейш и Кали Тиам са опорните халфове, до момента в който Жерсон Кабрал, Давиде Мариани и Габриел Обертан работят зад Станислав Костов.

Наставникът на гостите Небойша Миличич пък е направил четири промени измежду титулярите от равенството 2:2 с Ботев (Враца), когато отборът му върна два гола пасив. Новите попълнения Томаш Косут и Димо Мартинович вършат дебют за старозагорци, а капитанът Здравко Илиев и Симеон Мечев, също са измежду стартовите 11. Те заменят Емил Йоргенсен, Станислав Маламов, Сейдина Диара и Денислав Станчев.

ЛЕВСКИ - ВЕРЕЯ 0:0

ЛЕВСКИ : Божидар Митрев, Милош Цветкович, Давид Яблонски, Холмар Ейолфсон, Иван Горанов, Нуно Рейш, Каили Тиам, Жерсон Кабрал, Давиде Мариани, Габриел Обертан, Станислав Костов
ВЕРЕЯ: Богомил Цинцарски, Теофилос Курупис, Денис Василиев, Томаш Косут, Годердзи Мачадзе, Симеон Мечев, Милан Вушурович, Здравко Илиев, Антон Огнянов, Дино Мартинович, Милан Вушурович СЪДИЯ: Радослав Гадженов
СЪСТАВИТЕ

КЛАСИРАНЕ

МИНУТА Пожарна охрана МИНУТА

ГЛЕДАЙТЕ ТУК

ВСИЧКИ МАЧОВЕ НА ЛЕВСКИ

ВСИЧКИ МАЧОВЕ НА ВЕРЕЯ Първа лига 13 кръг, петък 26 октомври  Левски 19:45предстои  Верея