Отборите на Лече и Фиорентина направиха равенство 1:1 в последен

...

Лече и Фиорентина с безличен хикс

Отборите на Лече и Фиорентина направиха тъждество 1:1 в финален мач от 10-ия кръг на Серия А. Домакините поведоха в резултата в края на първото полувреме, когато прецизен бе Асан Чисей, само че през втората част Кристиан Куаме обезпечи точката за гостите от Флоренция.

Наставникът на Фиорентина Винченцо Италиано трябваше да прави насилствена промяна в състава си единствено след седем минути игра, когато Лука Йович се контузи. На негово място се появи Артур Кабрал, който даже съумя да се разпише, само че попадението му бе анулирано след намесата на ВАР.

В продължението на срещата Антонио Гало от състава на домакините си изкара два глупави жълти картона и бе изпъден от основния рефер.

Спечелените точки не трансформират изключително ситуацията на двата отбора във краткотрайното класиране. Фиорентина е 13-ти с актив от 10 пункта, до момента в който Лече е 16-ти с две точки по-малко.