Отборите на Интер и Каляри завършиха 1:1 в двубой от

...

Йънг дебютира с асистенция, но Интер отново стъпи накриво

Отборите на Интер и Каляри приключиха 1:1 в дуел от 21-ви кръг на Серия А. В 29-ата минута дебютиращият Ашли Йънг подаде за попадение на Лаутаро Мартинес, само че в 78-ата минута Раджа Наинголан скапе празника на "нерадзурите " и възвърне равенството, което до края на срещата остана непроменено.

Първата добра опция за домакините пристигна още в 9-ата минута, когато Джовани Симеоне засече подаването на Нахитан Нандес, само че не съумя да откри точните контури на вратата.

В 14-ата минута Николо Барела изпрати топката в мрежата на гостите, само че попадението бе анулирано поради засада.

В 23-ата "нерадзурите " записаха нов пропуск - този път Алесио Краньо показва страхотни рефлекси и отхвърли Лаутаро Мартинес.
Така се стигна до откриващото попадение в 29-ата минута, когато дебютантът Ашли Йънг адресира красиво прехвърлящо центриране към Мартинес, който я насочи в долния десен ъгъл.

В края на първата част Мартинес можеше да се разпише за повторно, само че откакто се измъкна от отбраната и се озова очи в очи с вратаря, който още веднъж реагира ослепително.