Отборите на и завършиха наравно 3:3 в зрелищен мач от

...

Аталанта профука ранен аванс от три гола срещу Торино

Отборите на и приключиха наедно 3:3 в зрелищен мач от 21-ия кръг на Серия “А”.

Бергамаските поведоха в резултата с три ранни гола, само че не съумяха да задържат тази своя преднина. В 14-ата минута изведе с дълго подаване, който се разписа за 1:0. В 19-ата удвои задатъка на домакините с удар от дребен ъгъл. Само две минути по-късно първият шут на беше отразен от, само че е и втория. Така колумбиецът означи третия гол на “нерадзурите” в мача.

Обратът на гостите стартира в 41-ата минута, когато фаулира в наказателното си поле и последва дузпа. избави удара на нападателя от бялата точка, само че италианският национал беше прецизен при добавката си. В добавеното време на първата част също понижи изоставането на “биковете”. В 84-ата минута резервата оформи крайното 3:3 и по този начин зарадва торинци, за които това е четвърто следващо реми в шампионата.

Аталанта остана седми в класирането с актив от 37 точки, до момента в който Торино е 17-и с 16 извоювани пункта. Серия А 21 кръг, събота 6 февруари  Аталанта 3:3краен резулат  Торино