Отборите на и направиха зрелищно равенство 3:3 на стадион “Георги

...

ОФК Костинброд и Пирин си спретнаха зрелищно равенство

Отборите на и направиха зрелищно тъждество 3:3 на стадион “Георги Бенковски ” в град Костинброд в мач от 26-ия кръг на Югозападната Трета лига. Владимир Каптиев даде задатък на домакините в 11-ата минута, само че Петър Попадийн изравни в последните секунди на първата част (45’).
 Резултати от 26-ия кръг на Югозападната Трета лига Резултати от 26-ия кръг на Югозападната Трета лига
През втората част Костинброд вкара нови два гола, дело на Илия Петков и Владимир Каптиев, с което резултатът стана 3:1. Гостите обаче демонстрираха зъби и съумяха да изравнят. Николай Хаджиниколов осъществя дузпа в 76-ата минута, а секунди преди края Росен Падарев донесе точката на отбора от Разлог.

С тази точка ОФК Костинброд събира в актива си 25 точки и заема 17-ата позиция. Пирин от своя страна продължава неприятната си серия от 6 следващи срещи без победа, като има 31 пункта и се намира на 11-ото място.