Отборите на Берое и Лудогорец играят при резултат 0:0 в

...

Берое - Лудогорец 0:0, орлите са с резерви и юноши

Отборите на Берое и Лудогорец играят при резултат 0:0 в мач от 9-ия кръг на Шампионския плейоф в Първа професионална лига.

До 20-ата минута играта е равностойна, като няма нито едно чисто голово състояние. Първата сериозна заплаха бе пред вратата на домакините. 17-годишният Доминик Янков напредна мощно, преодоля неприятелски играч и шутира по земя. Перниш съумя да избие, само че при добавката Якуб Шверчок не съумя да откри очертанията на вратата.

В 37-ата минута Бригидо не съумя да се възползва от чудесно центриране отдясно. Футболистът на Берое " хвана " топката от воле от добра позиция, само че кълбото излезе в навън.

В идващите няколко минути отборът от Стара Загора се настани в половината на разградчани, само че по този начин и не съумя да откри правилния път към гола.

В този дуел разградчани залагат на доста запаси и юноши на клуба. От първата минута стартират Доминик Янков, Светослав Ковачев и Денислав Александров.

Треньорът на домакините Александър Томаш не може да разчита на контузения Педро Еуженио. Освен него от състава отпадат и осъдените Карлос Охене и Камен Хаджиев.

БЕРОЕ - ЛУДОГОРЕЦ 0:0