Отборите на Байерн Мюнхен и Манчестър Юнайтед играят при резултат

...

НА ЖИВО: Байерн Мюнхен - Манчестър Юнайтед 0:0, страхотен шанс за гостите

Отборите на Байерн Мюнхен и Манчестър Юнайтед играят при резултат 0:0  в конфликт от Група А на Шампионска лига. Двубоят на " Алианц Арена " започва в 22:00 часа и на Gong.bg ще проследим всичко по-интересно от него.

В третата минута на срещата баварците нахлуха в наказателното на гостите. Лаймер откри Лирой Сане, а той опита да пусне изострен пас по земя, само че бе блокиран. Последва ъглов удар за Байерн, от който не се стигна до нищо по-опасно.

Минута по-късно Ериксен пусна към Факундо Пелистри към бялата точка в пеналтерията на домакините, той обаче бе спрян от Алфонсо Дейвис чисто. Топката стигна до Расмус Хойлунд, който имаше страхотна опция да открие резултата, само че Свен Улрайх избави.

LIVE Байерн Мюнхен - Манчестър Юнайтед 0:0

Стартовите сформира на двата тима:

Байерн Мюнхен: 26. Свен Улрайх, 27. Конрад Лаймер, 2. Дайо Упамекано, 3. Ким Мин-Джей, 19. Алфонсо Дейвис, 6. Йозуа Кимих, 8. Леон Горецка, 10. Лирой Сане, 42. Джамал Мусиала, 7. Серж Гнабри, 9. Хари Кейн

Старши треньор: Томас Тухел