Отборите на Барселона и Манчестър Сити играят при резултат 0:1 в

...

НА ЖИВО: Време е за шоу - Барса срещу Сити 0:1

Отборите на Барселона и Манчестър Сити играят при резултат 0:1  в благотворителен мач. Срещата  довечера започва в 22:30 часа на стадион „ Камп Ноу ”, а задачата на дуела е събиране на средства за борбата с амиотрофичната латерална склероза.

Всички доходи от мача ще бъдат дарени на фондация, която се бори с подлата болест. Всички билети за мача – над 90 000 – бяха разпродадени.

Всичко най-интересно от мача ще проследим онлайн в Gong.bg:

Първата прелестна опция в мача се разкри пред Пиер Емерик Обамеянг, който се оказа на вярното място още в 3-ата минута, само че изстрелът му отблизо разстояние бе избит от вратаря на гостите. Не бяха минали и пет минути от началото на дуела, когато домакините стигнаха до греда. Новото попълнение Франк Кесие получи в центъра на терена, напредна доста добре и стреля от близо 23 метра, а топката срещна левия непряк дирек.

LIVE БАРСЕЛОНА – МАНЧЕСТЪР СИТИ 0:1

0:1 Алварес 22'

Стадион: „ Камп Ноу ”, Барселона

Барселона: Иняки Пеня, Пике, Серхио Бускетс, Феран, Обамеянг, Алба, Кесие, Серхи роберто, Де Йонг, Рафиня, Кунде

Старши треньор: Шави Ернандес

Манчестър Сити: Стефан Ортега, Кайл Уокър, Рубен Диаш, Калвин Филипс, Алварес, Бернардо Силва, Серхо Гомес, Рияд Марез, Фил Фоудън, Коул Палмър, Рико Люис

Старши треньор: Пеп Гуардиола