Отборите на Балкани и Сивасспор отново не разочароваха и записаха

...

Сивасспор си го върна на Балкани

Отборите на Балкани и Сивасспор още веднъж не разочароваха и записаха нов трагичен конфликт между тях в група “G ” на Лигата на конференциите. Преди седмица играчите от Косово бяха спечелили с 4:3 като посетители с победно попадение в добавеното време, само че в този момент турците си го върнаха с 2:1 в Прищина, също след решителен гол малко преди края. Така Сивасспор излезе отпред в групата, откакто Славия (Прага) отстъпи с 0:2 от ЧФР (Клуж) в Румъния.

Арменд Тачи даде задатък на Балкани след 36 минути игра и този задатък се резервира чак до 72-рата минута. Тогава Хакан Арслан изравни за 1:1. В 81-вата полякът Карол Ангиелски реши изхода на срещата с попадение за 2:1 за гостите.

Само първият в крайното класиране отива непосредствено на 1/8-финалите, а вторият ще би трябвало да мине през плейофен кръг, отговарящ на 1/16-финал. Останалите два тима отпадат.