Отборите на Аталанта и Удинезе завършиха при равенство 0:0 в

...

Аталанта и Удинезе не успяха да си вкарат

Отборите на Аталанта и Удинезе приключиха при тъждество 0:0 в дуел от 25-ия кръг на италианската Серия А. Аталанта, който бе записал две провали в предходните си две срещи, остава на шестата позиция във краткотрайното класиране с 42 точки. Удинезе събра 32 в актива си и се изкачи на девето място, само че няма победа в шампионата към този момент шест мача.

Санди Ловрич пропусна опция за гостите от Удинезе в 17-ата минута, а в 28-ата и португалецът Бето не съумя да се разпише.

Адемола Лукман бе открит от собствен съотборник на стрелкова позиция в 56-ата минута на мача. Той стреля отблизо разстояние, само че ударът му бе блокиран от защитник на Удинезе.

Флориан Товен имаше опция да открие резултата в 75-ата минута, когато засече топката от воле в наказателното поле на Аталанта, само че Хуан Мусо се намеси по впечатляващ метод и отрази.