Отборът на записа успех с 4:2 при гостуването си на

...

Хеттрик на Барак осигури победа за Верона в голово шоу със Сасуоло

Отборът на записа триумф с 4:2 при гостуването си на в зрелищен мач от 22-ия кръг на. Над всички на терена беше, който се регистрира с хеттрик и асистенция за спечелилите.

В 37-ата минута чешкият национал пусна пас към, който откри резултата с шут в далечния низък ъгъл на вратата. В 44-ата минута при центриране от корнер се опита да почисти топката, само че тя срещна крайници на Барак и попадна в мрежата на домакините за повторно в мача. В 54-ата минута върна очакванията на, откакто се разписа със странична ножица. Веднага по-късно обаче игра с ръка в наказателното си поле и по този начин в 57-ата минута Барак беше прецизен от дузпа. В 67-ата минута резервата още веднъж понижи изоставането на “неровердите ” с удар с глава след центриране от корнер. В добавеното време обаче Барак оформи своя хеттрик, откакто трансферира за крайното 4:2 в интерес на “джалоблу ”.

Така събра 30 точки и задмина днешния си противник, изкачвайки се на 10-ата позиция в класирането. Това прати на 11-ото място, като отборът има 28 извоювани пункта досега.
 Салернитана спря пропадането с скъп триумф като посетител на Верона Салернитана спря пропадането с скъп триумф като посетител на Верона 10 яну | 00:20  Сасуоло разруши десетима от Емполи Сасуоло разруши десетима от Емполи 9 яну | 17:53 Още от Футбол свят  Алфонсо Дейвис: Благодаря на всички за поддръжката и любовта, която ми показвате Алфонсо Дейвис: Благодаря на всички за поддръжката и любовта, която ми показвате 16 яну | 15:43 98 0  Нападател на Гана осъден за три срещи поради сборичкване след мача с Габон Нападател на Гана осъден за три срещи поради сборичкване след мача с Габон 16 яну | 15:31 274 0  Валенсия излъга тим от трета дивизия с гол от съблекалнята Валенсия излъга тим от трета дивизия с гол от съблекалнята 16 яну | 15:19 390 0  Нойер се снабди с скъп сувенир след замяна с треньора на Кьолн Нойер се снабди с скъп сувенир след замяна с треньора на Кьолн 16 яну | 15:13 639 0  Съставите на Ливърпул и Брентфорд, Клоп е направил две промени Съставите на Ливърпул и Брентфорд, Клоп е направил две промени 16 яну | 15:12 2018 17 Виж всички Водещи Новини  Съставите на Ливърпул и Брентфорд, Клоп е направил две промени Съставите на Ливърпул и Брентфорд, Клоп е направил две промени 16 яну | 15:12 2018 17  Още един футболист на Левски укрепи Черноморец (Одеса) Още един футболист на Левски укрепи Черноморец (Одеса) 16 яну | 11:17 28868 82  Василев: Снощи приказвах с регионалния шеф за Василев: Снощи приказвах с регионалния шеф за "Герена ", обсъждахме Берое на министерски съвет 16 яну | 13:12 9880 39  Джокович загуби борбата в съда, пропуща Australian Open Джокович загуби борбата в съда, пропуща Australian Open 16 яну | 09:01 41803 424  Джокович с първи думи след решението на съда Джокович с първи думи след решението на съда 16 яну | 09:53 40679 85 Класиране Програма