Отборът на записа убедителен успех с 5:1 при домакинството си

...

Аталанта ошамари Кротоне в дебюта на Козми

Отборът на записа безапелационен триумф с 5:1 при семейството си на от междинния 25-и кръг в Серия " А ". Това е четвърта поредна победа за бергамаските, както и седма поредна загуба за калабрийците, които за първи път бяха водени от новия си треньор Серсе Козми.

Резултатът беше открит от в 12-ата минута. В 23-ата изравни за гостите. В 48-ата някогашният бранител на се разписа след осъществяване на корнер и по този начин върна преднината на домакините. Тя набъбна единствено две минути по-късно, когато прецизен беше. В 58-ата точно колумбиецът асистира за попадението на. Крайното 5:1 оформи резервата в 84-ата минута посредством техничен удар, отбил се в далечната греда.

SÌ RAGAZZI!!!
YES GUYS!!!
— Atalanta B.C. (@Atalanta_BC)
Така Аталанта остана четвърти в класирането с актив от 49 точки, само че към този момент се изравни с третия. Кротоне пък към момента е на дъното с едвам 12 извоювани пункта.
Серия А 25 кръг, сряда 3 март  Аталанта 5:1краен резулат  Кротоне