Отборът на Уеска направи важна крачка към спасението в испанския

...

Уеска удари директен конкурент в битката за спасение

Отборът на Уеска направи значима крачка към спасението в испанския хайлайф. Тази вечер арагонци се поздравиха с основен триумф 2:1 против директния съперник за оставането им в Ла Лига - Елче.

Селекцията на Хосе Рохо Мартин към този момент се намира на 16-то място във краткотрайното класиране. Загубилият отбор пък се свлече под чертата. До края на акцията, тези два клуба, дружно с Валядолид, Ейбар и Алавес, ще спорят горещо за двете позиции, обещаващи първокласен футбол и за следващата година.
 WINBET предлага двоен <a href=бонус за Ел Класико! " >
WINBET предлага двоен бонус за Ел Класико!

Реал Мадрид посреща Барселона в основен мач на 10 април

Всичко по-интересно се случи в първите 30 минути на " Ел Алкораз ". Още в третата минута Рафа Мир откри резултата след отличен пас на техничното крило Фереиро. Радостта на домакините обаче продължи тъкмо 60 секунди, защото Денис Вавро имаше малшанса да си вкара автогол.
 Реал Сосиедад приключи наедно 1:1 с Атлетик (Билбао) в Ла Лига
Вратарска неточност лиши Атлетик (Билбао) от триумф в баското дерби

Реал Сосиедад още веднъж натъжи огромния си зложелател

Преднината още веднъж беше в ръцете на Уеска след половин час, когато се в прегръдките на своите сътрудници попадна Сандро Рамирес. Крайното 3:1 бе завършено в 87-ата минута, когато Мир беше прецизен от дузпа.

В идващия кръг Уеска гостува на последния Алавес. Елче има аудиенция на Осасуна.

УЕСКА - ЕЛЧЕ 3:1

1:0 Мир (3 " ), 1:1 Вавро-автогол (4 " ), 2:1 Рамирес (30 " ), 3:1 Мир-дузпа (87 " )