Отборът на Стал (Миелец) допусна домакинска загуба с 0:1 от

...

Чорбаджийски поигра в края при загуба на Стал

Отборът на Стал (Миелец) позволи домакинска загуба с 0:1 от Варта (Познан). Срещата бе от 29-ия кръг на полсакта Екстракласа. Българският бранител на домакините Божидар Чорбаджийски се появи в игра в 86-ата минута на дуела и не можа с нищо да промени хода на мача.

Единственото попадение в срещата падна още в 12-ата минута, а негов създател бе Давид Шимонович. След това домакините имаха задоволително време да потърсят поврат, само че напъните им не доведоха до нищо и те трябваше да преглътнат загубата.

След този мач е на 13-ото място в класирането с 33 точки. Варта се изкачи до 10-ата позиция с 36 точки.
 Чорбаджийски и Стал позволиха три гола за 13 минути Чорбаджийски и Стал позволиха три гола за 13 минути 9 апр | 01:11  Чорбаджийски се появи в края при загуба на Стал Чорбаджийски се появи в края при загуба на Стал 1 апр | 21:40  Чорбаджийски и компания с скъпа точка като посетител Чорбаджийски и компания с скъпа точка като посетител 21 март | 07:22  Чорбаджийски и Стал изгубиха от новия лидер в Полша Чорбаджийски и Стал изгубиха от новия лидер в Полша 14 март | 23:04  Стал се добра до точка в края, Чорбаджийски влезе като промяна Стал се добра до точка в края, Чорбаджийски влезе като промяна 4 март | 21:33  Чорбаджийски влезе като промяна при загуба на Стал Чорбаджийски влезе като промяна при загуба на Стал 26 фев | 22:40 Още от Футбол свят  Осасуна удари Валенсия на Осасуна удари Валенсия на "Местайя " в мач с две дузпи 16 апр | 21:23 56 0  Конте: Равенството щеше да е заслужено, само че това не бе добър мач за Тотнъм Конте: Равенството щеше да е заслужено, само че това не бе добър мач за Тотнъм 16 апр | 20:49 374 0  Сент Етиен излезе от зоната на изпадащите Сент Етиен излезе от зоната на изпадащите 16 апр | 20:46 323 0  Гуардиола: Не става въпрос за отмалялост, имахме опция да стигнем до равенството Гуардиола: Не става въпрос за отмалялост, имахме опция да стигнем до равенството 16 апр | 20:39 1073 0  Ювентус се добра до реми против деветима от Болоня пред погледа на Дел Пиеро Ювентус се добра до реми против деветима от Болоня пред погледа на Дел Пиеро 16 апр | 20:35 4838 10 Виж всички Водещи Новини  Ботев (Пд) надделя своя призрачен сън Черно море и направи сериозна поръчка за третото място Ботев (Пд) надделя своя призрачен сън Черно море и направи сериозна поръчка за третото място 16 апр | 21:24 16682 43  Ливърпул е на край след ново представление с Манчестър Сити Ливърпул е на край след ново представление с Манчестър Сити 16 апр | 19:25 43471 209  Мъри: Това ще е най-тежкото ми дерби Мъри: Това ще е най-тежкото ми дерби 16 апр | 15:49 27817 55  Фенове разискват да гонят Гриша Ганчев от Фенове разискват да гонят Гриша Ганчев от "Армията " след огромен скандал сред него и Стойчо Младенов 16 апр | 14:31 65950 311  Григор Димитров изпусна късмет за борбен поврат и остана на косъм от финала в Монте Карло Григор Димитров изпусна късмет за борбен поврат и остана на косъм от финала в Монте Карло 16 апр | 17:37 47594 78 Класиране Програма