Отборът на Спартак (Москва) с Ивелин Попов в състава си

...

Рубин не се даде на Спартак с Ивелин Попов в състава си

Отборът на Спартак (Москва) с Ивелин Попов в състава си приключи наедно 1:1 в гостуването си на Рубин (Казан). Точен за московчани бе Димитрий Комбаров в 78-ата минута от дузпа, а домакините изравниха във втората минута на добавеното време посредством Егор Сорокин. Ивелин Попов стартира като титуляр за тима си и бе сменен в 61-ата минута. След днешното тъждество тимовете на Спартак (Москва) и Рубин заемат надлежно 7-мо и 6-то място с еднакъв актив от точки - 19.

С первого тайма #РубинСпартак – 0:0 pic.twitter.com/L5HnzHqgSv
— FC Spartak Moscow (@fcsm_official) 29 октомври 2018 година
Българският национал Ивелин Попов поведе офанзивата на Спартак (Москва), подкрепян от Александър Ташаев и Софиане Хани. Интересното в тази ситуация е, че капитанът на националния ни тим се изправи против някогашния си тим Рубин Казан, където игра чартърен в продължение на шест месеца.

Крутейший финт от 18-летнего полузащитника " Спартака "

— СЭ Спартак (@spartak_se) 29 октомври 2018 година
Първото полувреме бе извънредно равностойно и липсваха чисти голови положения пред двете порти, като даже не се наложи двамата вратари Иван Коновалов и Александър Максименко да се намесват. Футболистите на Спартак (Москва) владееха топката в по-дълги интервали от време през първата част, само че изпитваха компликации при последното подаване в предни позиции.

Что творит Максименко!!!

Супер избавление! Видео по ссылке
В 61-ата минута Ивелин Попов бе сменен от Роман Еременко, а гостите от Москва бяха по-находчивият отбор. В 78-ата минута Димитрий Комбаров вкара за московчани с втория прецизен удар за отбора си. Защитникът бе прецизен след осъществяване на 11-метров углавен удар за игра с ръка на Устинов в наказателното поле. Във втората минута на добавеното време Егор Сорокин изравни резултата, откакто бе прецизен след изстрел с глава при центриране от ъглов удар. Любопитното в тази ситуация е, че Сорокин влезе като запаса секунди преди осъществяването на корнера.
«Спартак» в 12-м туре Российской Премьер-Лиги 2018/19 сыграл в гостях вничью с @fcrk – 1:1.

Следующий матч «Спартак» проведёт 1 ноября в 20:00 (мск) на «Открытие Арене» с «Анжи» в 1/8 финала Олимп Кубка России 2018/2019.#РубинСпартак – 1:1 pic.twitter.com/uWsT1fOpDb
— FC Spartak Moscow (@fcsm_official) 29 октомври 2018 година Така двата тима поделиха точките и се намират на шеста и седма позиция във краткотрайното класиране.

КЛАСИРАНЕ ПРОГРАМА МАЧЪТ МИНУТА Пожарна охрана МИНУТА Премиер Лига 12 кръг, понеделник 29 октомври  Рубин 1:1краен резулат  Спартак (Москва)