Отборът на Серкъл (Брюж) изтръгна победа с 2:1 като гост

...

Серкъл изтръгна победа в края, Велковски не игра

Отборът на Серкъл (Брюж) изтръгна победа с 2:1 като посетител на Остенде от 22-рия кръг на шампионата на Белгия. Гостите се добраха до трите точки с късен гол в добавеното време. Българският бранител Димитър Велковски обаче още веднъж бе подценен от треньора Мирон Муслич.

Серкъл поведе с гол на Аясе Уеда в 24-тата минута, а по-късно още едно попадение не бе зачетено поради засада.
 Вече може да спечелите 200 000 лв. от Sportal.bg в новата секция Вече може да спечелите 200 000 лв. от Sportal.bg в новата секция " Домът на почитателите "
В 64-тата минута домакините възвърнаха равенството с гол от дузпа на Тиери Амброус.

В първата минута на добавеното време обаче Дино Хотич донесе триумфа на гостите за крайното 1:2.

След тази победа Серкъл излезе на 10-ата позиция в класирането с 30 точки. Остенде е предпоследен на 17-ото място със 17 точки.

Бъди част от " Домът на почитателите ”, играй и печели със Sportal.bg.