Отборът на Рилски спортист нанесе първа загуба през този сезон

...

Рилски спортист нанесе първа загуба на Костинброд през сезона и продължава напред за Купата на АФЛ

Отборът на Рилски състезател нанесе първа загуба през този сезон на отбора на Костинброд след най-малък триумф с 1:0 за Купата на АФЛ. Получи се здрав мач, в който двамата наставници Николай Николов и Христо Коилов изпробваха някои от футболистите, които по-рядко намират място в титулярните 11.
 Костинброд с шеста поредна победа и чиста мрежа след 2:0 над Септември (Симитли) Костинброд с шеста поредна победа и чиста мрежа след 2:0 над Септември (Симитли)
През първото полувреме домакините имаха прелестна опция да открият резултата, само че след прекрасен пас в уличка на Ивайло Захариев - Пиф, Мартин Димов нацели напречната греда. Гостите от Костинброд още веднъж, както и в мача посред им за състезание приключил 0:0, разчитаха на висока преса, доста бягане и здрава отбрана.
16  Рилски състезател - Костинброд
През втората част " скиорите " натиснаха повече и в последна сметка съумяха да доближат до скъпото попадение. При едно центриране от дясно на Мартин Тодоров новият бразилец в отбора Фернандо съумя да вкара топката във вратата за 1:0, с което донесе и крайния триумф за Рилски състезател.