Отборът на Пирин (Благоевград) победи с 3:2 Вихрен в контролна

...

Пирин обърна Вихрен в контрола

Отборът на Пирин (Благоевград) победи с 3:2 Вихрен в контролна среща, играна въз основата в село Рилци. Това бе и втора поредна победа за " орлетата ", откакто предходната събота победиха с 3:0 юношите на Септември (София) до 19 години.

Срещата стартира доста динамично и още в първата минута Веско Любомиров откри за Пирин, а след още три минути юношеският национал Димитър Митев си вкара автогол и изравни. Александър Якимов две минути преди почивката даде преднина на Вихрен. След час игра Кирил Грозданов изравни, а неостаряващият Владислав Златинов донесе в 76-ата минута успеха на Пирин.

В този мач " орлетата " играха с аварийния червен екип, а срещата се игра при студено и прохладно време. В събота Пирин ще срещне в последната си контрола Саса Каменница от Македония, а Вихрен в петък ще премери сили с ФК Банско.