Отборът на Мидтиланд направи изненадващо равенство 2:2 като гост на

...

Краев и компания се издъниха срещу последния

Отборът на Мидтиланд направи изненадващо тъждество 2:2 като посетител на последния във краткотрайното класиране в Дания Хорсенс. " Вълците " поведоха с два гола, само че позволиха равнене. Българинът Божидар Краев стартира като титуляр за гостите, само че бе сменен в 60-ата минута.

Мачът стартира без спънки за Мидтиланд. Тимът откри резултата в 23-ата минута посредством Андерс Драйер, а в 32-ата минута Жуниор Бернардо удвои преднината на своя отбор.

Домакиинте обаче съумяха да възстановят равенството още до края на първото полувреме с два гола на Яник Пьол в 35-ата и 45-ата минута от дузпа.

През втората част Мидтиланд опита да стигне до триумфа, само че домакините се защитаваха добре и съумяха да удържат ремито.

Така Хорсенс записа първа точка в актива си, само че остава на дъното на класирането. Мидтиланд пък изпусна значими точки в борбата за купата, като остава едвам на 5-ата позиция със 7 точки досега.