Отборът на Марица спечели с лекота с 3:0 гейма при

...

Марица с пета поредна победа във волейболното първенство за жени

Отборът на Марица завоюва с лекост с 3:0 гейма при гостуването на Дея Спорт в финален мач от петия кръг на женското волейболно състезание. Маричанки не срещнаха компликации в зала " Младост в Бургас и реализираха петата си поредна победа в шампионата, с която водят в класирането с цялостен актив от 15 точки.

Виктория Коева стана най-резултатна за победителките с 19 точки, 15 добави Ива Дудова, а Боряна Ангелова добави 7.

За домакините най-резултатна бе Елизабет Касъджикова със 7 точки.

Славия се наложи с 3:1 гейма при гостуването на Варна ДКС в друга среща от кръга по-рано през днешния ден. Победата е трета за " белите " за сезона, които заемат четвърто място в класирането, до момента в който ДКС записаха пето следващо проваляне и е на последното място в таблицата.